Ga naar de inhoud

All round medewerker fitness

Als allround medewerker fitness zorg jij met jouw ervaring in de sport ervoor dat onze leden hun doelen te bereiken. Ben jij een enthousiaste en betrokken die mensen graag helpt gezonder én gelukkiger te zijn door een betere leefstijl en een degelijk trainingsschema? Daarnaast zorg jij ervoor dat de club er op en top uitziet en zie jij het werk liggen. Ook een stukje sales neem je mee in het gesprek met je leden middels een verkoopgesprek. Uiteraard ben je representatief, klantvriendelijk en collegiaal, maar ook stressbestendig en resultaatgericht dan hebben wij een kans voor jou: word de nieuwe medewerker bij Xfitclub in Huizen.  Je werkt 40 uur per week met ons samen.

Wie zijn wij?

Een dynamisch en energiek bedrijf met passie voor coaching, sporten, bewegen en gezondheid. Iedereen die graag gezonder wil leven, een aantal kilo’s wil afvallen of een bepaalde gedragsverandering wil realiseren moet bij Xfitclub zijn, een club midden in het Gooi met een oppervlakte van 3.000m2 waarin we in 4 verdiepingen verschillende sferen weten te bereiken. Wij werken met Technogym artis Cardo & kracht en de nieuwe plate loaded apparatuur. Maar hebben ook zalen voor groepslessen waaronder Les mills, body & mind, Technogym group cycle en in onze basement richten wij de HITT Ruimte, water punch, en bootcamp ruimte in. Ook voor ontspanning kun je bij ons terecht in de boutique spa & welness of in onze Lobby lounge.

Wie ben jij?

Voel jij je aangetrokken tot bovenstaand? Word jij enthousiast van sporten, mensen helpen en nog een stukje netwerken waar weer nieuwe leden door kunnen komen. Herken je je daarnaast in onderstaande punten:

 • je krijgt energie van het coachen van mensen in hun proces naar een vitaal leven;
 • je bent trots op waar je werkt;
 • je voelt  je verantwoordelijk voor hoe de club erbij staat;
 • een grote groep mensen schrikt je niet af, je stapt graag op mensen af;
 • jouw energie weet je over te brengen op sporters en je collega’s;
 • je vindt het belangrijk dat sporters zich op hun gemak voelen en staat altijd voor ze klaar.

Dan zijn wij per direct op zoek naar jou. Verder heb je:

 • Een passie voor sport en je wilt mensen helpen hun doelen te bereiken;
 • Een MBO werk- en denkniveau;
 • Een diploma AALO, CIOS. en/of Fitvak A en B);
 • Een resultaatgerichte en salesgerichte aanpak;
 • Ben je flexibele er is namelijk een ochtend, middag en avond en wekkend shift;
 • Klantvriendelijk, communicatief sterk en heb je een proactieve houding

Interesse?

Wil jij iedere dag bezig zijn met sporten, gezondheid en mensen begeleiden en coachen naar een permanente gezonde levensstijl? Dan is werken bij Xfitclub iets voor jou! Maak van je hobby je beroep en solliciteer met je CV inclusief foto en motivatiebrief op hw@xfitclub.nl

Soort dienstverband: full time 40 uur.

Contact / Lid worden
Of bel ons 035-3030043
Instagram

Volg ons